Hotel Elektor,  Kraków

RELAKSACYJNY PAKIET ZE SPA

  1. Главная
  2. Спецпредложения
  3. RELAKSACYJNY PAKIET ZE SPA

Детали предложения

  • свободное проживание
  • BB – включен завтрак
Wygoda stawiana na pierwszym miejscu.

Satysfakcja i pełne zadowolenie naszych Gości to priorytety, którym podporządkowujemy wszystkie swoje wysiłki i starania. Mając na uwadze to, że każdy szczegół ma znaczenie, uzupełniliśmy naszą ofertę o szereg zabiegów SPA, które uczynią pobyt w naszym Hotelu możliwie jak najbardziej relaksującym i komfortowym. 

Masaż aromaterapeutyczny? Okład z płatków róż? A może rytuał Kleopatry z kozim mlekiem? To wszystko czeka na Ciebie w miejscu zawieszonym pomiędzy historią a teraźniejszością, gdzie zadbamy o Twoje odprężenie.

Celem uzyskania najlepszej oferty cenowej prosimy o kontakt mailowy (info@hotelelektor.pl) lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej w zakładce KONTAKT

Serdecznie zachęcamy do dokonywania rezerwacji!

 

Важная информация

Заезд: 14:00 Выезд: 12:00

Политика в отношении детей

Dzieci w każdym wieku są mile widziane. Bezpłatnie! 1 dziecko do lat 6 – pobyt bezpłatny, jeżeli śpi na obecnym łóżku. Wszystkie dzieci do lat 2 – opłata w wysokości 20 PLN za dobę, na łóżeczkach niemowlęcych. Wszystkie dodatkowe dzieci starsze lub dorośli – opłata w wysokości 99 PLN za dobę, na dodatkowych łóżkach.

Политика в отношении животных

Zwierzęta nie są akceptowane.

Правила отмены бронирования

Для оформления бронировки требуем подать данные кредитной карты. В случае анулирования бронировки либо отсутствия в отеле в дню приезда отель взимает плату бронировки от гостя.

Какие карты принимаются к оплате?

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Информационный бюллетень

Подпишитесь на нашу рассылку

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте