Hotel Elektor, Kraków

WIELKANOC W HOTELU ELEKTOR

 1. Strona główna
 2. Oferty specjalne
 3. WIELKANOC W HOTELU ELEKTOR

Szczegóły oferty

 • min. 3 noce
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Spędź tegoroczne Święta Wielkanocne razem z nami - w ramach świątecznej oferty, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Święta Wielkanocne to magiczny i pełen uroku czas, w którym dla każdego priorytetem stają się wspólne chwile spędzone z najbliższymi.

Chcąc sprostać oczekiwaniom, jakie niosą ze sobą te rodzinne Święta, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę gwarantujacą komfortowy wypoczynek z najbliższymi w samym sercu krakowskiego Starego Miasta. 

W skład naszej oferty wchodzą: 

 • trzydniowy pobyt w terminie 2-5.04.2021 w komfortowym pokoju według wybranej przez siebie opcji*
 • wyśmienite śniadanie podane z zachowaniem reżimu sanitarnego, w tym świąteczne śniadanie w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny 
 • powitalny świąteczny upominek od Dyrekcji Hotelu
 • wyśmienity obiad podany w Sobotę i Niedzielę Wielkanocną
 • nielimitowany dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi 

*Oferta dotyczy wszystkich kategorii pokojowych dostępnych w obiekcie: Single Deluxe, Twin Deluxe, Double Room, Double Superior, Double Inside-View, Triple Deluxe, Apartament Suite oraz Family Room.  

W cenie oferty uwzględniony został podatek VAT. 

UWAGA! Liczba pokoi objętych promocją ograniczona!

Chcesz przyjechać wcześniej lub wyjechać później? Masz inne pytania? Prosimy o kontakt mailowy (info@hotelelektor.pl) lub za pośrednictwem niniejszego formularza kontaktowego

Ważne informacje

Przyjazd: 14:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci w każdym wieku są mile widziane.  Bezpłatnie! 1 dziecko do lat 6 – pobyt bezpłatny, jeżeli śpi na obecnym łóżku. Wszystkie dzieci do lat 2 – opłata w wysokości 20 PLN za dobę, na łóżeczkach niemowlęcych. Wszystkie dodatkowe dzieci starsze lub dorośli – opłata w wysokości 99 PLN za dobę, na dodatkowych łóżkach.

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane.

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 2 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 1 pokojo-noc. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 1 pokojo-noc za pośrednictwem systemu płatności online.

Akceptowane Karty PŁATNICZE

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij