Hotel Elektor,  Kraków

RELAKSACYJNY PAKIET ZE SPA

  1. Strona główna
  2. Oferty specjalne
  3. RELAKSACYJNY PAKIET ZE SPA

Szczegóły oferty

  • dowolna dł. pobytu
  • BB - Śniadanie w cenie
Wygoda stawiana na pierwszym miejscu.

Satysfakcja i pełne zadowolenie naszych Gości to priorytety, którym podporządkowujemy wszystkie swoje wysiłki i starania. Mając na uwadze to, że każdy szczegół ma znaczenie, uzupełniliśmy naszą ofertę o szereg zabiegów SPA, które uczynią pobyt w naszym Hotelu możliwie jak najbardziej relaksującym i komfortowym. 

Masaż aromaterapeutyczny? Okład z płatków róż? A może rytuał Kleopatry z kozim mlekiem? To wszystko czeka na Ciebie w miejscu zawieszonym pomiędzy historią a teraźniejszością, gdzie zadbamy o Twoje odprężenie.

Celem uzyskania najlepszej oferty cenowej prosimy o kontakt mailowy (info@hotelelektor.pl) lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej w zakładce KONTAKT

Serdecznie zachęcamy do dokonywania rezerwacji!

 

Ważne informacje

Przyjazd: 14:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci w każdym wieku są mile widziane.  Bezpłatnie! 1 dziecko do lat 6 – pobyt bezpłatny, jeżeli śpi na obecnym łóżku. Wszystkie dzieci do lat 2 – opłata w wysokości 20 PLN za dobę, na łóżeczkach niemowlęcych. Wszystkie dodatkowe dzieci starsze lub dorośli – opłata w wysokości 99 PLN za dobę, na dodatkowych łóżkach.

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane.

Warunki anulacji

Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.

Akceptowane Karty PŁATNICZE

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij