Hotel Elektor Premium,  Kraków

POLSKI BON TURYSTYCZNY

  1. Strona główna
  2. Oferty specjalne
  3. POLSKI BON TURYSTYCZNY

Szczegóły oferty

  • dowolna dł. pobytu
  • BB – Śniadanie w cenie
U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY!

Polski Bon Turystyczny stanowi wsparcie dla polskich rodzin w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To elektroniczny dokument w formie 16-cyfrowego kodu o równowartości 500,00 zł na każde dziecko do 18. roku życia oraz 1000,00 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. 

Za pomocą bonu możesz dokonać płatności za usługi hotelarskie w Hotelu Elektor do 31 marca 2022 r.

Jak skorzystać z bonu turystycznego:

1. Aktywuj bon na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS.

2. Odbierz swój bon, który zostanie do Ciebie przesłany w wiadomości e-mail lub SMS.

3. Dokonaj rezerwacji na stronie Hotelu Elektor - www.hotelelektor.com - zgodnie z jej warunkami (pamiętaj, aby w specyfikacji koniecznie uwzględnić liczbę nocujących dzieci)*. 

4. Opłać rezerwację w dogodnym dla Ciebie momencie:

  • w trakcie dokonywania rezerwacji, korzystając z opcji "Wykorzystaj bon turystyczny" dostępnej przy podsumowaniu rezerwacji, 
  • podczas zameldowania, podając numer bonu oraz kwotę, na jaką chcesz go wykorzystać.

5. Ciesz się rodzinnymi wakacjami w naszym obiekcie!

*Ważne! Polski Bon Turystyczny ma zastosowanie do wszystkich ofert dostępnych w zakładce Oferty specjalne z zastrzeżeniem, że przynajmniej jednym z gości nocujących w hotelu będzie dziecko do 18. roku życia. 

Płatność bonem za usługi gastronomiczne jest możliwe tylko w przypadku, kiedy są one częścią składową pakietu, tj. posiłki są wliczone w cenę pokoju hotelowego lub są elementem kompleksowej oferty pobytowej. 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem info@hotelelektor.pl oraz telefonicznie pod numerem +48 12 423 23 17.

Serdecznie zapraszamy!

Ważne informacje

Przyjazd: 14:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci w każdym wieku są mile widziane.  Bezpłatnie! 1 dziecko do lat 6 – pobyt bezpłatny, jeżeli śpi na obecnym łóżku. Wszystkie dzieci do lat 2 – opłata w wysokości 20 PLN za dobę, na łóżeczkach niemowlęcych. Wszystkie dodatkowe dzieci starsze lub dorośli – opłata w wysokości 99 PLN za dobę, na dodatkowych łóżkach.

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane.

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 2 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 1 pokojo-noc. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 1 pokojo-noc za pośrednictwem systemu płatności online.

Akceptowane Karty PŁATNICZE

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij