Hotel Elektor, Kraków

KONKURS! KONKUS!

 1. Strona główna
 2. Oferty specjalne
 3. KONKURS! KONKUS!

Szczegóły oferty

 • dowolna dł. pobytu
 • BB - Śniadanie w cenie
Do wygrania niezapomniany 2-dniowy pobyt dla dwojga w Hotelu Elektor w Krakowie!

Podróż moich marzeń... czyli jaka?

Uruchom wyobraźnię, opisz w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku swoją wymarzoną podróż i wygraj pobyt w jednym z najpiękniejszych polskich miast!

Link do postu konkursowego: https://www.facebook.com/watch/?v=446751823294279

Konkurs trwa od 14.04.2021 do 30.04.2021.

Wygraną można wykorzystać przez rok od chwili jej otrzymania!  

Zatem... nie zwlekajcie! Komentujcie, lajkujcie, udostępniajcie!  

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Najważniejsze informacje:

 1. Organizatorem konkursu Podróż moich marzeń, czyli jaka?” (zwanego dalej „Akcją”) jest firma Elektor Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Szpitalnej 28, 31-024 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000109833, NIP: 679 254 92 12, REGON: 351594878 (zwana dalej „Organizatorem”).

 2. Akcja rozpoczyna się w dniu 14 kwietnia 2021 r. z chwilą umieszczenia ogłoszenia o Akcji na oficjalnym profilu Hotelu Elektor w Krakowie na portalu społecznościowym Facebook, tj. na profilu Hotel Elektor w Krakowie (@Elektor.Krakow) (zwanym dalej „Profilem obiektu”).

 3. Akcja trwa do dnia 30 kwietnia 2021 r. do godz. 23:59:59.

 4. Laureat, który zajmie I miejsce, otrzyma nagrodę w postaci 2-dniowego pobytu ze śniadaniem dla dwóch osób w Hotelu Elektor w Krakowie.

 5. Laureaci, którzy otrzymają wyróżnienie, otrzymają nagrody w postaci voucherów pobytowych opiewających na kwotę 250,00 zł każdy.

 6. Wyniki Akcji zostaną ogłoszone na oficjalnym profilu Hotelu Elektor w Krakowie na portalu społecznościowym Facebook w dniu 5 maja 2021 r. Organizator skontaktuje się z Laureatami z wykorzystaniem wiadomości prywatnych poprzez portal społecznościowy Facebook.

 7. Regulamin dostępny jest pod linkiem https://bit.ly/regulamin-hotelelektor oraz w w siedzibie Organizatora. Regulamin udostępniany jest nieodpłatnie w taki sposób, który umożliwia pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie jego treści za pomocą systemu teleinformatycznego, z którego korzysta Uczestnik.

Ważne informacje

Przyjazd: 14:00 Wyjazd: 12:00

Polityka względem dzieci

Dzieci w każdym wieku są mile widziane.  Bezpłatnie! 1 dziecko do lat 6 – pobyt bezpłatny, jeżeli śpi na obecnym łóżku. Wszystkie dzieci do lat 2 – opłata w wysokości 20 PLN za dobę, na łóżeczkach niemowlęcych. Wszystkie dodatkowe dzieci starsze lub dorośli – opłata w wysokości 99 PLN za dobę, na dodatkowych łóżkach.

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane.

Warunki anulacji

Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.

Akceptowane Karty PŁATNICZE

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij